TibiameBO

Forum o grze TibiaME


#1 16-03-13 12:06:19

 BO

Administrator

Zarejestrowany: 15-03-13
Posty: 147
Punktów :   
Nick: BO
Świat: 21
Lvl: 55
WWW

Skąd wziąść (dużo) gold w TibiiME?

Nie masz golda, a w Trade Housie jest fajny item? Jeśli tak, to wątek dla Ciebie!
Co daje najwięcej gold - pokolei:

1. Kupic Komuś Premium lub Platinium - Jeśli jesteśmy ,,kasiaści,, czyli mamy pieniądze, możemy komuś kupić Premium lub Platinium, a ta osoba da nam za to pewną ilość gold (np. Na w1 700 Platinium jest warte 300k golda, na każdym świecie jest inna cena). Nie kupujemy Premii ani Platyn osobie, której w wgl nie znamy, ani osobie nie z Polski - Taki typ weźmie nasze Pieniądze (prawdziwe), a golda nie odda, więc uważajcie.
Jeśli ktoś byłby chętny, to za 700 Platinium Mogę zapłacić 350k golda.

2.Trole - Jeśli mamy zainstalowane 2 TibieME na telefonie, lub gramy na telefonie i komputerze, to możemy robić Noob chary (1lvle), chodzić na Trole w Aurei, brać golda ze skrzyń i dawać na swój char (najlepiej mieć ok. 30lvl, aby Nam noob char nie padł . Jeśli nie mamy 2 TibiME lub nie mamy jak wejśc na komputer, to można zrobić to z kolęgą, tylko, że goldem dzielicie sie po połowie. Ps Jest to nudny sposób, ale Gold jest, to się liczy


3.Sprzedawać drop z Expa - Jeśli huncimy na dobrych stworkach, to spokojnie możemy wbić nawet 5k golda na dzień.


4.Huncenie na potworkach - jeśli huncimy np. Na Bokkach, to w Ciągu 6h wbijamy ok. 5k golda. Jeśli huncimy na lepszych np Markhor, to 5k golda wbija się w ok. 2h. Zależy jaki kto ma lvl. Wiadomo, że 20lvl nie pójdzie na bokki samemu .


5.Prosić o Gold - jeśli będziemy długo prosić kogoś pod Deposit w City, to napewno ktoś nam Golda da
.

6.Czekać - Jeśli będziemy czekać Pod Deposit, to napewno ktoś będzie wywalał itemy, które są mu wgl nie potrzebne. Jeśli dropi jakieś wartościowe itemy, to można selnąć komuś, jeśli słabe, to sprzedać w sklepie
.

7.Najgorszy z możliwych sposobów - Ojebać kogoś. Gdy Byłem Moderatorem na innej stronie i pisałem podobny poradnik, to ktoś dopisał, że można kogoś poprostu ojebać. Wiadomo, można, ale ja tego nie preferuje. I tak trudno okrasc kogoś kto ma duży lvl. Gość się nie da nabrać.

Był to mój pierwszy Poradnik na tej stronie. Jeśli się komuś podobał, niech da mi punkta, lub/i napisze komentarz do tego. Jeśli ktoś zna inny sposób Skąd wziąść (dużo) gold w TibiME,To niech napisze.Pozdrawiam -BO.


http://tibiame4all.com/Highscores/signature.php?character=Bo&image=1&world=21

Offline

 

#2 16-03-13 13:42:41

 Isdead

Rozkręcający się

Zarejestrowany: 16-03-13
Posty: 34
Nick: Xasbvu
Świat: 27
Lvl: 24

Re: Skąd wziąść (dużo) gold w TibiiME?

Przydatny poradnik każdemu się przyda.

Offline

 

#3 24-03-13 23:26:01

 NOVAXON

Moderator

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 23-03-13
Posty: 175
Punktów :   
Nick: Nvxn
Świat: 14
Lvl: 122

Re: Skąd wziąść (dużo) gold w TibiiME?

generalnie fajnie tak kolorowo


http://tibiame4all.com/Highscores/signature.php?character=Nvxn&image=0&world=14

Offline

 

#4 25-03-13 00:42:00

 BO

Administrator

Zarejestrowany: 15-03-13
Posty: 147
Punktów :   
Nick: BO
Świat: 21
Lvl: 55
WWW

Re: Skąd wziąść (dużo) gold w TibiiME?

Tak


http://tibiame4all.com/Highscores/signature.php?character=Bo&image=1&world=21

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trojporozumienie.pun.pl www.drogashinobirpg.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.boxmanager.pun.pl www.narutoninja.pun.pl